Profesjonalne sprzątanie obiektów przemysłowychProfesjonalne sprzątanie obiektów przemysłowych DealMax

Sprzątanie obiektów przemysłowych to zdecydowanie najczęściej wybierana pozycja w naszej ofercie. Czysta hala to bowiem nie tylko wyjątkowa wizytówka firmy, ale również zwiększona efektywność pracy personelu. Zarówno czyszczenie hal jak i czyszczenie linii produkcyjnych wpływa na jakość tworzonych wyrobów oraz żywotność maszyn. Dzięki odpowiedniej higienie redukowany jest poziom szkód oraz częstotliwość konserwacji.

Firma DealMax oferuje sprzątanie obiektów przemysłowych oraz przetwórczych, które dopiero rozpoczynając działalność, przygotowują się do odbioru inwestorskiego lub wymagają regularnego oczyszczania pozostałości po klejach, farbach, wierceniu, szlifowaniu, transporcie i innych obróbkach wykonywanych na terenie hali.

DealMax stawia również przede wszystkim na jakość i nowoczesność, dlatego sprzątanie hal produkcyjnych odbywa się wyłącznie przy użyciu zaawansowanych urządzeń parowych, utrzymujących odpowiednią temperaturę i wilgotność oraz mechanicznych, które docierają w trudno dostępne miejsca, nie narażając powierzchni na degradację.

 

 
 
 

Kompleksowe czyszczenie hal produkcyjnych

Nasz wykwalifikowany personel zawsze dostosowuje technologie czyszczenia do rozmiaru i specyfiki zakładu, często łącząc czyszczenie hal produkcyjnych ze sprzątaniem całego zaplecza socjalnego i biurowego.

Sprzątanie obiektów przemysłowych to przede wszystkim:

  • odkurzanie i mycie posadzek
  • czyszczenie ścian, sufitów
  • czyszczenie linii produkcyjnych oraz stref nad taśmami produkcyjnymi
  • mycie oświetlenia i wentylatorów
  • mycie okien
  • polerowanie posadzki
  • czyszczenie elewacji

 

Specjaliści firmy DealMax

Decydując się na sprzątanie hal przemysłowych wykonywane przez naszą firmę, mogą być Państwo pewni satysfakcji. Jako rzetelna i sumienna firma, staramy się zawsze sprostać nawet największym wymaganiom klientów. Mamy również świadomość, że sprzątanie hal przemysłowych często wymaga aktualnych kwalifikacji, niezbędnych do prac wysokościowych oraz używania środków, niezakłócających pracy personelu, które posiada każdy pracownik wydelegowany do pracy. Czyszczenie hal możemy więc przeprowadzać zarówno w trakcie produkcji jak i podczas przestoju, dopasowując się do zaleceń i potrzeb klienta.

Jesteśmy ekspertami od trudnych zadań, a każde kolejne nietypowe zlecenie jedynie dodaje nam energii i poszerza horyzonty. Ze względu na różnorodność hal, wyceny dokonujemy indywidualnie, zważając na odrębny rodzaj prowadzonej działalności i powierzchnię obiektu.

Sprzątanie obiektów przemysłowych DealMax sprawi, że Twoje przedsiębiorstwo będzie miejscem przyjaznym dla pracowników oraz godną wizytówką dla potencjalnych klientów. Pokaż nam swoją halę, a my szybko przygotujemy kosztorys i pełen wykaz prac. Skontaktuj się z nami, a resztę wykonamy za Ciebie!