Profesjonalne czyszczenie posadzek przemysłowychProfesjonalne czyszczenie posadzek przemysłowych DealMax

Czysta posadzka jest niezaprzeczalną wizytówką każdego domu, jak i firmy. Zadbana podłoga świadczy bowiem nie tylko o profesjonalizmie pani domu, ale również o zaangażowaniu właścicieli firm. W zakładach pracy, często jednak brak odpowiednich maszyn i wyszkolonego personelu, który mógłby przeprowadzić kompleksowe czyszczenie posadzek we własnym zakresie. Na szczęście DealMax z chęcią wykona to za Ciebie!

Nasza firma wraz z szerokim gronem specjalistów, oferuje doczyszczanie posadzek przemysłowych wykonywanych zarówno z betonu, gresu, marmuru czy tworzywa PCV. Latami badając potrzeby swoich klientów wiemy, jak bardzo posadzki przemysłowe narażone są na rozlewane płyny, piach przenoszony na obuwiu, bądź olej czy smar wyciekający z maszyn.

By podłoże zachowało swój odpowiedni wygląd konieczne jest profesjonalne doczyszczanie posadzek, które nie tylko poprawi wygląd posadzki, ale wydłuży również jej żywotność.

 

 
 
 

Doczyszczanie posadzek przemysłowych – dla kogo?

Gruntowne czyszczenie posadzek przemysłowych powinno być przeprowadzane w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Mowa tu nie tylko o dużych zakładach produkcyjnych i halach magazynowych, ale również o:

  • biurowcach
  • lokalach usługowych
  • obiektach handlowych
  • garażach i parkingach podziemnych
  • szkołach
  • kościołach
  • a nawet domach i mieszkaniach prywatnych

Doczyszczanie posadzek, wykonywane przez naszą firmę przebiega zwykle bezinwazyjnie, w oparciu o najlepsze środki czyszczące i wyszkolony personel. Usługa zwykle rozpoczyna się od odkurzenia lub zamiatana posadzki, w celu likwidacji luźnych zabrudzeń. Następnie, w zależności od rodzaju powierzchni, dobierany jest sprzęt oraz preparaty chemiczne niezbędne do maszynowego doczyszczania.

Po zakończonym czyszczeniu, nasi pracownicy pozbywają się pozostałości środków chemicznych oraz neutralizują ich zapach w całym pomieszczeniu. W przypadku ciężkich zanieczyszczeń lub trudno dostępnych miejsc, w których nie sposób zmieścić maszynę, wykonywane jest ręczne doczyszczanie posadzek przemysłowych, by zminimalizować roznoszenie brudu.

 

Odpowiednia pielęgnacja posadzek

Czyszczenie posadzek przemysłowych wymaga odpowiedniej wiedzy oraz ostrożności. Warto między innymi wiedzieć, że regularne sprzątanie oraz usuwanie piasku pozwala zredukować ścieranie się wierzchniej warstwy posadzki i utrzymać jej estetykę.

Jednak by móc w pełni i bez obaw cieszyć się lśniącą i gładką powierzchnią, należy dopełnić doczyszczanie posadzek profesjonalną impregnacją, którą również wykonujemy na życzenie klienta.

Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszych kompleksowych usług czyszczenia posadzek!