Polimeryzacja podłógProfesjonalna polimeryzacja podłóg

Firma DealMax świadczy usługi, które mają przede wszystkim podnieść standard i poziom higieny w przedsiębiorstwach. Od lat szuka najlepszych rozwiązań dla swoich klientów, bacznie obserwując ich potrzeby i sukcesywnie poszerzając swą ofertę o innowacyjne usługi.

Czysta i lśniąca podłoga to atut każdej ceniącej się firmy. Zadbany parkiet bowiem nie tylko zwraca uwagę gości, ale poprawia również komfort pracy personelu. DealMax, specjalizując się w usługach czyszczących i zabezpieczających różne powierzchnie, proponuje więc profesjonalne doczyszczanie posadzek, a w nich usługi takie jak: pranie wykładzin czy polimeryzacja podłóg.

 

 
 
 

Polimeryzacja podłóg – dla kogo?

Polimeryzacja podłóg stanowi jeden z zabiegów, który skutecznie chroni powierzchnię przed zniszczeniami i przedłuża żywotność użytkową posadzki o kilka dobrych lat. Nie tylko sprawia, że pomieszczenie nabiera na estetyce, ale impregnuje podłogę, tworząc trudną do zniszczenia powłokę, nadając jej jednocześnie wyjątkowego blasku. Sam proces polega na nakładaniu twardych powłok, zaczynając od dokładnego, maszynowego doczyszczenia posadzki. Ma to na celu usunięcie poprzedniej, ewentualnej warstwy ochronnej. Następnie nakładane są precyzyjnie nowe warstwy polimeru, który po wyschnięciu należy wypolerować.

Polimeryzacja podłóg, w tym polimeryzacja wykładzin PCV, Tarkett czy linoleum jest więc idealnym rozwiązaniem dla:
  • przedszkoli, szkół i uczelni,
  • kościołów,
  • szpitali i innych ośrodków zdrowia,
  • urzędów i biurowców,
  • restauracji i kawiarni o dużym natężeniu ruchu
Duże zainteresowanie wykazują również obiekty sportowe oraz hale produkcyjne, w których posadzka jest szczególnie narażona na zniszczenia. W dodatku efekt antypoślizgowy i antystatyczny, jaki gwarantuje polimeryzacja podłogi, zapewnia bezpieczeństwo zarówno graczom, jak i pracownikom hali. W szkołach oraz ośrodkach zdrowia najbardziej doceniane jest z kolei sprawniejsze i efektywniejsze utrzymanie czystości podłoża, które poddane było temu zabiegowi. Wpływa ono również na pracę personelu sprzątającego w innych obiektach.
 

Dealmax polimeryzacja podłóg

Jedynie fachowa i precyzyjnie przeprowadzona polimeryzacja podłóg może przynieść oczekiwane rezultaty. Warto więc skorzystać z naszej oferty, gdyż firma Dealmax operuje wyłącznie profesjonalnym sprzętem, z którego korzystać mogą jedynie wykwalifikowani i przeszkoleni pracownicy. Wykonujemy polimeryzację wraz z doczyszczaniem na wszystkich rodzajach posadzek (polimeryzacja wykładzin PCV, polimeryzacja Tarkett, polimeryzacja linoleum).

Oferujemy kompleksowy zabieg, który rozpoczynamy od odpowiedniego przygotowania podłoża, temperatury powietrza i sprzętu. Używamy wyłącznie wysokiej jakości preparatów, renomowanych marek. Chętnie udzielamy również instrukcji, dotyczącej odpowiedniej konserwacji po zakończonej usłudze. Każda podłoga bowiem, po zabiegu polimeryzacji wymaga specjalnego traktowania, by nie straciła swoich właściwości.