Odpylanie hal produkcyjnychOdpylanie hal produkcyjnych DealMax

Firma DealMax od lat kontroluje potrzeby swoich klientów, oferując coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania, mające na celu podwyższenie standardu przedsiębiorstwa i zadowolenia użytkowników. DealMax wie, jak duży problem może stanowić pył lub dym spawalniczy, unoszący się we wnętrzu hali produkcyjnej, dlatego w swej ofercie prócz tradycyjnego sprzątania, posiada również profesjonalne odpylanie hal produkcyjnych.

Wdychanie pyłu przez pracowników może nieść ze sobą długotrwałe konsekwencję. Drobny pył może bowiem docierać do pęcherzyków płucnych, a tam wraz z krwią do całej reszty organizmu, powodując tym samym spadek koncentracji, pogorszenie samopoczucia i zdecydowanie niższą wydajność pracy. Wraz z tym zwiększając natomiast ilość wypadków i zwolnień lekarskich.

Odpylanie hal produkcyjnych stanowi więc nie tylko niezbędny element porządkowy w przedsiębiorstwie, ale również inwestycję w zdrowie personelu. Nowoczesne technologie wychwytywania zanieczyszczeń, pozwalają całkowicie wyeliminować z hal dym, kurz i pył stanowiący największe zagrożenie.

Odpylanie hal produkcyjnych DealMax wykonywane jest przez wyłącznie przez wykwalifikowanych pracowników, przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Wycena dokonywana jest indywidualnie, w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu oraz rodzaju prowadzonej działalności. Tradycyjne odpylanie hal może bowiem okazać się niewystarczające, w niektórych przypadkach oraz będzie wymagało większego nakładu maszynowego i personalnego.