Mycie okien na wysokościDealMax to profesjonalna czystość

Firma DealMax doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i wie, że pierwsze wrażenie, jak i nienaganny wygląd zewnętrzny przedsiębiorstwa, stanowią kluczową wizytówkę firmy. Te z kolei, coraz częściej decydują się na nowocześnie przeszklone wnętrza, które skutecznie podnoszą atrakcyjność budynku. Dlatego oferta firmy DealMax to nie tylko podstawowe sprzątanie wewnętrzne i prace porządkowe w obiektach publicznych. To również mycie okien na wysokości i szereg innych fachowych usług, często ekstremalnych i nieosiągalnych bez specjalistycznego sprzętu.
 

 
 
 

Profesjonalne mycie alpinistyczne okien

DealMax proponuje profesjonalne mycie okien na wysokości, które obejmuje zarówno mycie okien witrynowych, przeszkleń, gablot i innych powierzchni szklanych na wysokości nawet kilkudziesięciu metrów.

Każde mycie okien na wysokości odbywa się głównie przy użyciu różnego rodzaju szczotek zarówno na krótkich, jak i długich teleskopach. Jednak prócz tej metody, wykorzystywane są również drabiny, rusztowania, a nawet podnośnik. Jesteśmy więc firmą w pełni przygotowaną na każdą ewentualność. Sprzęt, przed wykonaniem usługi, zostaje skrupulatnie przetestowany w restrykcyjnych warunkach, tak by nie stwarzał on niebezpieczeństwa dla naszych pracowników, a jednocześnie był w stu procentach satysfakcjonujący dla klienta.
 

Mycie okien wodą demi (demineralizowaną)

Nasza firma bazuje głównie na naturalnym środku czyszczącym, jakim jest woda demineralizowana. Ta wysoce czysta, pozbawiona kationów i anionów woda poddawana ciśnieniu sprawia, że usługa przebiega szybko, a zabrudzenia znikają w mgnieniu okna, pozostawiając lśniącą powierzchnię, wolną od smug. Mycie okien wodą demineralizowaną daje znacznie dłuższy efekt, gdyż myta powierzchnia zachowuje wzmożoną odporność na zabrudzenia, dzięki rozładowanemu ładunkowi elektrostatycznemu. Wykorzystywanie wody osmotycznej, pozwala ponadto na usuwanie nieczystości bez użycia mocnych środków chemicznych, które często mają niekorzystny wpływ na glebę i atmosferę. Tak ekologiczne rozwiązanie podnosi tym samym wydajność i redukuje koszty usługi.

Naszemu doświadczonemu zespołowi niestraszne jest żadne zadanie, nawet mycie okien na wysokości, które wymaga specjalnego zabezpieczenia. Wszelkie wyzwania zawsze realizujemy w oparciu o doskonały sprzęt i wyszkolonych ekspertów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i równie specyficznie dobieramy sprzęt dla danej usługi. Dlatego każde mycie okien na wysokości jak i mycie okien wodą demineralizowaną, wyceniane jest odrębnie i uzależnione jest głównie od:

  • wielkości powierzchni szklanej,
  • rodzaju okna,
  • wysokości i dostępu do okna,
  • konieczności użycia specjalnego sprzętu

Mycie okien na wysokościach wodą demi wykonywane przez naszą firmę to przede wszystkim precyzyjność i bezpieczeństwo. Codziennie poszerzamy swoją wiedzę, by czyste okna mogły być gwarancją dobrego samopoczucia, dzięki jasnej i dobrze oświetlone przestrzeni. To inwestycja zarówno w wysoką jakość pracy pracowników, jak i dobrą kondycję architektoniczną budynku.