Czyszczenie kostki brukowejCzyszczenie kostki brukowej DealMax

Kostka brukowa to najbardziej popularny materiał wykorzystywany do budowy chodników i podjazdów. Swą popularność zawdzięcza swoim wyjątkowym właściwościom i trwałości. Jednak ze względu na liczne szczeliny i zagłębienia oraz bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych, jest ona niezwykle uciążliwa w utrzymaniu czystości. Promienie słoneczne mogą bowiem doprowadzać do odbarwień, a z kolei deszcz lub topniejący śnieg powodują pojawianie się nieestetycznych plam na powierzchni kostki

Regularne czyszczenie kostki brukowej powinno odbywać się więc przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który nie tylko pozbędzie się niepożądanych zabrudzeń, ale zahamuje również rozwój mchów i glonów, dla których wspomniane szpary i nierówności są doskonałym miejscem do namnażania.

 

 
 

Precyzja firmy DealMax

Nasza firma nastawiona jest przede wszystkim na zadowolenie klienta, więc do każdego zlecenia podchodzi z takim samym zaangażowaniem. Czyszczenie kostki brukowej zaczynamy więc od czasochłonnego, ale koniecznego dla pełnego efektu, usunięcia wszelkich chwastów, wyrastających ze szczelin między kostkami wraz z korzeniami (na tyle, na ile jest to możliwe). Powierzchowne wyrywanie porostów daje bowiem jedynie tymczasowy efekt, który nie jest wystarczająco satysfakcjonujący dla naszej firmy.

W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt, pozwalający na czyszczenie kostki brukowej metodą ciśnieniową, a jeśli na kostce brukowej występują silne plamy po benzynie, ślady opon lub oleju, niezbędne jest użycie fachowych maszyn i specjalistycznej myjki do kostki brukowej wraz z chemikaliami.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i nowe wyzwania. Rozważamy każdą możliwość, a na życzenie klienta przeprowadzamy również impregnację kostki brukowej, która zabezpiecza powierzchnię przed ponownym zabrudzeniem, pękaniem i odbarwianiem.

W celu umówienia się na wycenę, lub w razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!